Signed Nodes (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Signed
hu: Aláírt

en: Pending
hu: Függőben

en: Reports
hu: Jelentések
