Signed Nodes (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Reports
is: Skýrslur
