Signed Nodes (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Other
it: Altro

en: Pending
it: In sospeso

en: Reports
it: Resoconti
