Signed Nodes (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Reports
km: របាយការណ៍
