Signed Nodes (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು
