Signed Nodes (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Other
lv: Citi

en: Pending
lv: Gaida

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Reports
lv: Atskaites
