Signed Nodes (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Other
nl: Andere

en: Pending
nl: In afwachting

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Reports
nl: Rapporten
