Signed Nodes (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
