Signed Nodes (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Other
pl: Inne

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Reports
pl: Raporty
