Signed Nodes (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Node ID
vi: ID node

en: Other
vi: Khác

en: Pending
vi: Đang treo

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Reports
vi: Báo cáo
