Signed Nodes (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Other
az: Digər

en: Reports
az: Hesabatlar
