Signed Nodes (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Other
he: אחר

en: Pending
he: ממתינות

en: Reports
he: דוחות
