Signed Nodes (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Reports
mr: अहवाल
