Signed Nodes (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Other
sv: Övriga

en: Pending
sv: Väntar på

en: Reports
sv: Rapporter
