Signed Nodes (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Other
te: ఇతర

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: Reports
te: నివేదికలు
