Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: value
af: waarde

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: view
af: bekyk

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: From
af: Van
