Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: view
ast: vista

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: From
ast: De
