Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: view
bg: преглед

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: From
bg: От
