Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Subject
bn: বিষয়

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী
