Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik
