Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: value
ca: valor

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: view
ca: mostra

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: From
ca: De

en: greater than
ca: més gran que

en: less than
ca: més petit que
