Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Content
cs: Obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: view
cs: zobrazit

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: From
cs: Od

en: The mail's message body.
cs: Tělo zprávy emailu.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.
