Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Subject
cy: Testun

en: view
cy: gweld

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: From
cy: Gan
