Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: value
da: værdi

en: Content
da: Indhold

en: Subject
da: Emne

en: view
da: vis

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: From
da: Fra

en: greater than
da: større end

en: less than
da: mindre end

en: The mail's subject.
da: E-mailens overskrift.

en: The mail's message body.
da: E-mailens brødtekst.

en: signup
da: tilmeld

en: Signup
da: Tilmelding

en: Cancel signup
da: Annullér tilmelding
