Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: From
dz: ལས་
