Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: view
el: προβολή

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: From
el: Από
