Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: view
eo: rigardi

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: From
eo: De
