Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: value
et: väärtus

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: view
et: näita

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: From
et: Kellelt
