Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: value
eu: balioa

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: view
eu: ikusi

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: From
eu: Nondik

en: Signup
eu: Sinatu
