Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: value
fa: مقدار

en: Content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: view
fa: مشاهده

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: From
fa: از

en: The mail's subject.
fa: موضوع نامه.

en: signup
fa: عضویت

en: Signup
fa: عضویت

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fa: آدرس فرستنده نامه. برای استفاده از آدرس پیکربندی شده‌ی سراسری سایت خالی بگذارید.
