Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: value
fi: arvo

en: Content
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: view
fi: näkymä

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: From
fi: Lähettäjä

en: The mail's subject.
fi: Sähköpostin aihe

en: The mail's message body.
fi: Sähköpostin rungon teksti.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fi: Sähköpostin lähettäjän osoite. Jätä tyhjäksi käyttääksesi sivustonlaajuisesti asetettua osoitetta.
