Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: value
fil: halaga

en: Content
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: view
fil: tingnan

en: Message
fil: Mensahe

en: From
fil: Mula kay
