Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: value
fr: valeur

en: Content
fr: Contenu

en: Subject
fr: Objet

en: view
fr: voir

en: User
fr: Utilisateur

en: From
fr: A partir de

en: greater than
fr: supérieur à

en: less than
fr: inférieur à

en: The mail's subject.
fr: L'objet du courriel.

en: The mail's message body.
fr: Le corps du message.

en: signup
fr: inscription

en: Signup
fr: Inscription

en: Cancel signup
fr: Annuler l'inscription

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fr: L'adresse mail de l'expéditeur. Le laisser vide pour utiliser l'adresse configurée au niveau du site.
