Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: view
gu: જુઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા
