Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: value
hi: मान

en: Content
hi: सामग्री

en: Subject
hi: विषय

en: view
hi: देखें

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: From
hi: से
