Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: view
hr: prikaz

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: From
hr: Od
