Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: value
hu: érték

en: Content
hu: Tartalom

en: Subject
hu: Tárgy

en: view
hu: megtekintés

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: From
hu: Honnan

en: greater than
hu: nagyobb, mint

en: less than
hu: kisebb, mint

en: The mail's subject.
hu: A levél tárgya.

en: The mail's message body.
hu: A levél szövege.

en: signup
hu: jelentkezés

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Cancel signup
hu: Jelentkezés visszavonása

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
hu: A levelek feladójának címe. A webhely alapértelmezés szerinti email címének használatához üresen kell hagyni.
