Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: value
is: gildi

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: view
is: skoða

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: From
is: Frá
