Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: value
it: valore

en: Content
it: Contenuto

en: Subject
it: Oggetto

en: view
it: mostra

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: From
it: Da

en: greater than
it: maggiore di

en: The mail's subject.
it: L'oggetto dell'email.

en: The mail's message body.
it: Il corpo del messaggio email.

en: Signup
it: Iscrizione

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
it: Indirizzo email del mittente. Lasciare vuoto per usare l'indirizzo predefinito del sito.
