Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: value
ja: 値

en: Content
ja: コンテンツ

en: Subject
ja: 件名

en: view
ja: ビュー

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: From
ja: 送信元

en: The mail's subject.
ja: メールの件名

en: The mail's message body.
ja: メールの本文

en: Signup
ja: サインアップ

en: Cancel signup
ja: サインアップをキャンセル

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
ja: メールを送る側のメールアドレス。空欄にすると、サイトのメールアドレスを使用します。
