Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: view
jv: tampilan

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo
