Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: view
ka: ნახვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: From
ka: ვისგან
