Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: value
kk: мағына

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: view
kk: карау

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: From
kk: Кімнен
