Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Content
km: មាតិកា

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: view
km: មើល​

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: From
km: ពី
