Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: From
kn: ಯಿಂದ
