Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: value
ku: نرخ

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: view
ku: پیشاندان

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: From
ku: له‌لایەن
