Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: view
lt: peržiūrėti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: From
lt: Nuo
