Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: value
lv: vērtība

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: view
lv: skatīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: From
lv: No

en: signup
lv: pieteikšanās

en: Signup
lv: Pieteikšanās
