Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: view
ml: കാണുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
