Signup Rules Integration (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: value
mn: утга

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: view
mn: харах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч
